Mi történik, ha szociálisan érzékeny designerek találkoznak az autizmussal? Az Autistic Art és a Müskinn együttműködéséből születő konceptuális táskakollekciót az autizmussal élők lakóotthonokban töltött mindennapjai, s azok speciális rendszere ihlette. A kollekció darabjai egy pop up vásár és kiállítás keretében mutatkoznak be.
Menő finn designerek mutatkoznak be a Bartók Béla úton az ELEVEN Ősz fesztivál keretében, akik Finnország államiságának 100. évfordulója kapcsán készítettek egyedülálló design termékeket. A környéken érdemes lesz egy sétát tenni, mert lesznek izgalmas egyedi köztéri alkotások is az újrahasznosítás és a környezettudatosság jegyében.
A Budapesten alapított nemzetközi event design stúdió betekintést enged azokba a kreatív folyamatokba, amiktől egy esemény különleges és emlékezetes élménnyé válik. A látogatók megismerhetik a cég integrált designmegoldásait és saját fejlesztésű eszközeit, valamint végigkövethetik, hogyan valósult meg néhány jelentős projektjük.
Regisztráció (turnusonként 30 fő): meetourmind.eventbrite.com
A Design Hét Budapest programjain való részvétellel hozzájárul, hogy felvétel készülhet Önről, melyet a szervezők korlátozás nélkül felhasználhatnak.